kicsi malac

ebben a fejezetben luciának gyereke lesz, amitől először meglepődik, de azután veszi az akadályokat

Rólam

On a woman, a pot belly is very sexy. The rest of you is normal. Normal face, normal legs, normal hips, normal ass, but with a big, perfectly round pot belly. If I had one, I'd wear a tee-shirt two sizes too small to accentuate it.

(Pulp Fiction)

Kommentek

Keresés



Valid: XHTML + CSS


















Kedvenc gyerekkönyveim:

Maria-Claude Monchaux: A sehány éves kislány

Sven Nordquist: Hová tűnt a testvérem?

Vlagyimir Szutyejev: Vidám mesék

Marék Veronika: Coffi, Pocak, Paprika

Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese

2008. márc. 31. 11:40 - írta: lucia - Kategóriák: 2. trimeszter

Fõoldalra ajánlom!

Zoárd, a magzat szépen fejlődik, kezdünk kijönni egymással. Időnként már kívülről is érezni, ahogy mozog, mondjuk atyjának sziklamászó kezeivel erre esélye sincsen, de majd rugdossa még őt is eleget. Egyébként más kismamáknál megható történeteket olvasok arról, hogy a szívük alatt hordozott gyermek odabújik a fölé helyezett apai/anyai kézhez, na az enyém a fölé helyezett notebookhoz húzódik oda (biztos érzi az internet melegét), de nagyon látványosan, rárakom, rugdos kifelé, leveszem, nyugi van. Az apja szerint rosszul rakom rá, billentyűzettel lefelé kellene, mert biztos közölni akar valamit.

Amúgy jobboldali beállítottságú a gyerek, hanyattfekve látványosan aszimmetrikus a hasam, ez kicsit aggaszt, de majd csak visszamegy középre. Neme továbbra sincs.

Eddig 9 komment érkezett()


  • 1.  egyrajongód 2008. 03. 31. 17:51 (Válasz erre)

    úgy örülök, végre egy normális hangvételű kismamablog, remélem nem hajlasz át később sem nyáltólcsöpögőbe. vagyis tudom, hogy nem lesz ez így és jajj, de jó:-)
    kérlek írj gyakrabban:-)



  • 2.  S. 2008. 03. 31. 19:43 (Válasz erre)

    Ez nagyon érdekes, hogy a 28. fejezet után a 19. következik :) Írjuk a hormonok rovására, és tessék gyakrabban hangulatjelenteni!



  • 3.  lucia 2008. 03. 31. 20:45 (Válasz erre)

    köszi, és javítva :)



  • 4.  w 2008. 04. 01. 11:05 (Válasz erre)

    O, hat azert lesz itt meg ellagyulas, az tuti...

    Meglatsz egy rugdalozot, ralepnek a labadra veletlenul, nem sikerul a bundaskenyer, es egyeb rettento izgalmas dolgok. A vegen meg majd azon bogsz, hogy hogy lehetsz olyan hulye, hogy elsirod Magad a pelenkareklamon, aztan 2 perc mulve egyutt rohogsz a paroddal az egesz hulyesegen, ujabb 2 perc mulva meg ujra elbogod Magad, amiert kirohogott. Jo dolgokat tud produkalni az utolso honap. :)



  • 5.  arcady 2008. 04. 01. 11:16 (Válasz erre)

    döbbente, hogy senkinek nem jutott még eszébe, hogy a magzatnak esetleg nem esik annyira jól az elektroszmog... remélem nem lesz két feje...



  • 6.  SirValesz 2008. 04. 01. 13:49 (Válasz erre)

    úgy tűnik, hogy ebből a gyerekből is blogger lesz egy napon =)
    arcady, nagy kár, hogy neked még az az egy fejed se fejlődött ki teljesen =P



  • 7.  Kiki 2008. 04. 01. 15:43 (Válasz erre)

    Hehe... Ne akard, hogy olyankor mozogjon, mikor oda rakod a kezed. Nekem ez soha nem jött össze. (Bátyám nagy bánatára :D )
    (Na majd benézegetek ide is :) )



  • 8.  smw 2008. 04. 01. 15:50 (Válasz erre)

    Mindenórás kismamaként olvasok először ismeretlen blogba. Tényleg írhatnál gyakrabban!



  • 9.  Part 2008. 04. 01. 16:54 (Válasz erre)

    Ha egyszer is azt olvasom itt, hogy "szopizik" meg "cicizés", esküszöm, nem jövök ide többet. De tudom, hogy számíthatok rád. :D


 

Mondj valamit

A szövegben nem lehet HTML-t használni, a linkeket pedig automatikusan aláhúzzuk. Ha van freeblogos felhasználóneved, itt bejelentkezhetsz.

Ennek a blognak a kommentjei moderálva vannak, így ha a kommented nem jelenik meg azonnal, ne keseredj el, a blog gazdájának előbb jóvá kell hagynia.





 

Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.